DENAA+ Odkamieniacz

Numer artykułyu: PL2118

Usuwa osady wapienne z powierzchni. Butelka ze spryskiwaczem 500 ml o przyjemnym cytrusowym zapachu.

Bez autoaktywnych mikroorganizmów.


8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Odkamieniacz DENAA+ czyści i poprawia higienę w kuchni, łazience i toalecie. Odkamieniacz DENAA+ ma świeży cytrusowy zapach, jest w 100% przyjazny dla środowiska i niezawodnie rozpuszcza osady wapienne. Odkamieniacz DENAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpyl odkamieniacz DENAA+ na osady kamienia i pozostaw na 10 minut. Następnie zetrzeć osady szorstką stroną gąbki i spłukać gorącą wodą. W przypadku uporczywych plam należy powtórzyć procedurę.

Składniki:
Woda, kwas cytrynowy, aromat cytrynowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Odkamieniacz DENAA+ jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Odkamieniacz DENAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.

Bezpieczeństwo:
Ze względu na zawarte dodatki, odkamieniacz DENAA+ został sklasyfikowany zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 (CLP) do ochrony osobistej (oczu) z etykietą materiału niebezpiecznego: „Uwaga”. Produkt jest odpowiednio oznaczony piktogramem.