DENAA+ Pielegnacja Powierzchni

Numer artykułyu: PL2009

Pielęgnacja mikrobiologiczna powierzchni. Gotowa do użycia butelka z rozpylaczem 500 ml lub rozcieńczone koncentraty. Przyjemnie pachnie miętą.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
Pielęgnacja powierzchni DENAA+ z autoaktywnymi mikroorganizmami. Dzięki nim możemy obejść się bez klasycznych środków chemicznych. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Stwarza to zdrowsze środowisko życia i pracy. Nasze powietrze w pomieszczeniach nie jest niepotrzebnie zanieczyszczone zanieczyszczeniami z chemicznych środków czyszczących. DENAA+ Surface Care jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja powierzchni DENAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Lekko spryskaj powierzchnię i wytrzyj czystą ściereczką z mikrofibry.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat mięty.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
Pielęgnacja powierzchni DENAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do pielęgnacji powierzchni DENAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.