DENAA+ Środek Czyszczący do Toalety

Numer artykułyu: PL2003

Przyjazne dla środowiska czyszczenie toalet. Przyjemnie pachnie pomarańczową bazylią.

Bez autoaktywnych mikroorganizmów.


8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
Środek do czyszczenia toalet DENAA+ ma dobre właściwości czyszczące i odkamieniające. Nie zawiera chloru ani innych składników szkodliwych dla środowiska. Środek do czyszczenia toalet DENAA+ czyści toaletę bez szkody dla środowiska. Środek do czyszczenia toalet DENAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Instrukcje użytkowania:
Spryskaj środek do czyszczenia toalet DENAA+ pod obrzeżem muszli klozetowej i pozostaw na co najmniej 10 minut. Środek do czyszczenia toalet DENAA+ jest tiksotropowy i dlatego działa bardzo wolno. Po czasie ekspozycji ponownie wyczyść szczotką toaletową i spłucz wodą.

Składniki:
Woda, surfaktanty, aromat pomarańczy i bazylii.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
Środek do czyszczenia toalet DENAA+ jest całkowicie biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do czyszczenia toalet DENAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.