DENAA+ Środek do Czyszczenia Sanitariatów

Numer artykułyu: PL2008

Pielęgnacja mikrobiologiczna powierzchni. Gotowa do użycia butelka z rozpylaczem 500 ml lub rozcieńczone koncentraty. Przyjemnie pachnie miętą.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ Sanitary Cleaner jest idealnym zamiennikiem Twoich klasycznych środków czyszczących. Łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Mieszanka mikroorganizmów automatycznie uaktywnia się wkrótce po aplikacji. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Najmniejsze cząstki organicznego brudu służą jako żywność, a nieprzyjemne zapachy są również rozkładane. DENAA+ Sanitary Cleaner jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ Sanitary Cleaner zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć środkiem DENAA+ Sanitary Cleaner w gotowej do użycia butelce ze spryskiwaczem. Lekko spryskaj powierzchnię i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry. W przypadku silniejszych zabrudzeń lub dużych powierzchni użyj DENAA+ Sanitary Cleaner jako koncentratu. W zależności od stopnia zabrudzenia rozpuścić 40 do 80 ml w 10 litrach letniej wody i użyć do czyszczenia powierzchni.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, eliminatory zapachów, aromat pomarańczy i bazylii.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ Sanitary Cleaner jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. DENAA+ Sanit®r-Reiniger nie podlega wytycznym dotyczącym produktów biobójczych. DENAA+ Sanitary Cleaner jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.