EVAA+ Środek do Czyszczenia Sanitariatów

Numer artykułyu: PL2001

Czyszczenie mikrobiologiczne w pomieszczeniach sanitarnych. Przyjemnie pachnie świeżą miętą. Butelka gotowa do użycia.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
EVAA+ Sanitary Cleaner jest idealnym zamiennikiem Twoich klasycznych środków czyszczących. Łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Mieszanka mikroorganizmów automatycznie uaktywnia się wkrótce po aplikacji. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Najmniejsze cząstki organicznego brudu służą jako żywność, a nieprzyjemne zapachy są również rozkładane. EVAA+ Sanitary Cleaner jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
EVAA+ Sanitary Cleaner zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć środkiem EVAA+ Sanitary Cleaner w gotowej do użycia butelce ze spryskiwaczem. Lekko spryskaj powierzchnię i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, eliminatory zapachów, aromat miętowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
EVAA+ Sanitary Cleaner jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. EVAA+ Sanitary Cleaner jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.