DENAA+ AIR

Numer artykułyu: PL2111

Oczyszczanie mikrobiologiczne powietrza w pomieszczeniu. Gotowa do użycia butelka z rozpylaczem. Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

DENAA+ AIR nie jest środkiem dezynfekującym.


12,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ AIR został specjalnie opracowany do mikrobiologicznego oczyszczania powietrza w domach, pojazdach i biurach. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem i spryskać kilka razy dziennie do oczyszczonego powietrza w pomieszczeniu. Mieszanka powietrza utworzona podczas aplikacji została określona przez Air Intérieur Contrôlé przetestowano i otrzymało ocenę A+ za standardy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach. DENAA+ AIR jest wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ AIR zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i renaturalizują równowagę biologiczną mikroflory na powierzchniach i w powietrzu . Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć DENAA+ AIR i kilka razy dziennie spryskać powietrze w pomieszczeniu za pomocą kilku rozpyleń.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, substancje anionowe i niejonowe

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.

Uwaga prawna:
DENAA+ AIR posiada certyfikat organiczny, w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ AIR jest testowany pod kątem jakości powietrza w pomieszczeniach zgodnie z normami EN ISO 16000-9 i -11. Air Intérieur Contrôlé ocena bardzo niska (A+). DENAA+ AIR nie jest środkiem dezynfekującym.

Środowisko:
DENAA+ AIR jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.

Zabezpieczenia:
DENAA+ AIR jest przetestowany i spełnia wszystkie normy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach. Ryzyko toksyczności podczas wdychania substancji rozpylanych do powietrza w pomieszczeniu przez DENAA+ AIR oszacowano na podstawie Air Intérieur Contrôlé z 'bardzo niskim' Ocena (A+). Wynik wyznacza tutaj nawet nowe standardy, ponieważ wartość emisji spowodowana przez DENAA+ AIR wynosi mniej niż 2 procent wartości granicznej określonej dla certyfikacji A+. Myślimy: „Większe bezpieczeństwo jest prawie niemożliwe!”

Certyfikowane przez Air Interieur Controle