DENAA+ WASH

Numer artykułyu: PL2045

Czyszczenie mikrobiologiczne odzieży sportowej lub funkcjonalnej. Przyjemnie pachnie pomarańczą.

Twoja zadana kwota 

od 8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ WASH to idealny zamiennik Twoich klasycznych detergentów. Cząsteczki zanieczyszczeń organicznych i nieprzyjemne zapachy są eliminowane aż do porów. Szczególnie nadaje się do kamizelek EMS. Naturalne i przyjazne dla środowiska składniki chronią tkaninę i chronią środowisko. DENAA+ WASH zawiera specjalne mikroorganizmy, które niezawodnie eliminują nieprzyjemne zapachy. DENAA+ WASH jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ WASH zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach iw tkankach. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Do każdego prania wlej 20 ml (40 ml, jeśli woda jest twarda) detergentu w płynie do przegródki na detergent lub bezpośrednio do bębna pralki. Zalecany czas prania: 20 minut w 30°C. C. Przed pierwszym użyciem należy wyczyścić komorę detergentu z pozostałości poprzedniego detergentu.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, anionowe i naturalne substancje myjąco-aktywne, aromat pomarańczowy.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Przechowuj zapasy w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze 10° C i 30° Przechowuj C i chroń przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ WASH jest całkowicie biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. DENAA+ WASH jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.


Inni klienci kupili również następujące produkty
DENAA+ FRESH

od 7,95 EUR *
DENAA+ WATER

od 9,95 EUR *