DENAA+ FRESH

Numer artykułyu: PL2938

Mikrobiologiczne usuwanie zapachów. Gotowe do użycia butelki z rozpylaczem lub kanistry REFILL. Przyjemnie pachnie pomarańczą i granatem.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

Twoja zadana kwota 

od 7,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Zestaw startowy DENAA+ FRESH REFILL:
- 3x DENAA+ FRESH w opryskiwaczu 300 ml, gotowy do użycia
- 1x DENAA+ FRESH REFILL w 5 litrowym kanistrze (= 16 x 300 ml), gotowy do użycia
- 1x kranik dozujący do kanistra 5 l

Ogólne:
Eliminator zapachów DENAA+ FRESH zawdzięcza swój sukces unikalnej dwufazowej formule. Nieprzyjemne zapachy są całkowicie eliminowane w 2 fazach i nie są maskowane przez zapachy. W fazie 1, podobnie jak w klasycznych eliminatorach zapachów, nieprzyjemne cząsteczki zapachowe są natychmiast zamykane. W rezultacie nasze nosy nie mogą już ich wąchać. W fazie 2 nasze autoaktywne drobnoustroje rozpoczynają swoją pracę. Dla nich wszelkie nieprzyjemne odpady organiczne to żywność wysokoenergetyczna, która rozkłada się w stosunkowo krótkim czasie. Mikroorganizmy eliminują w ten sposób wszystkie cząsteczki brudu powodujące nieprzyjemny zapach. Nie tylko na zabrudzonej powierzchni, ale także głęboko w porach czy włóknach. DENAA+ FRESH jest łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ FRESH zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które równoważą biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach, w tkankach i w powietrzu, optymalizują i przywracają . Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Wstrząśnij DENAA+ FRESH przed użyciem i po prostu rozpyl w powietrzu za pomocą kilku pistoletów natryskowych lub bezpośrednio na tkaninę, tekstylia, zabrudzone miejsca lub na buty. W przypadku silnych lub starszych zabrudzeń powtórzyć aplikację po kilku godzinach. Przed ponownym napełnieniem dobrze wstrząśnij pojemnikiem REFILL. Zawór dozujący wielokrotnego użytku upraszcza proces napełniania.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, substancje anionowe i niejonowe, aromat pomarańczy i granatu.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ FRESH posiada certyfikat ekologiczny, w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ FRESH jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.

Zabezpieczenia:
DENAA+ FRESH jest testowany i spełnia wszystkie standardy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Certyfikowane przez Air Interieur Controle

 

 

 


Inni klienci kupili również następujące produkty
DENAA+ WASH

od 8,95 EUR *
DENAA+ WATER

od 9,95 EUR *
DENAA+ PROTECT

od 109,95 EUR *