DENAA+ WATER

Numer artykułyu: PL2941

Do ekologicznego uzdatniania wody procesowej. Koncentrat do bezpośredniego użycia.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

Twoja zadana kwota 

29,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ WATER CONCENTRATE 1000 to ekologiczny zamiennik chlorowych środków czyszczących w systemach wodnych. Koncentrat w krótkim czasie rozkłada cząsteczki zanieczyszczeń organicznych i po prostu oczyszcza zanieczyszczoną wodę. To jest rzeczywista, mikrobiologiczna wydajność produktu. Zdrowsze środowisko, które odciąży nasz układ odpornościowy. DENAA+ WATER jest wegańska i nie testowana na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ WATER zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i renaturalizują biologiczną równowagę mikroflory w systemach wodnych. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Dodaj DENAA+ WATER CONCENTRATE do wody procesowej w proporcji 1:1000. Na przykład koncentrat 10 ml na 10 litrów wody procesowej.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, substancje aktywne

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ WATER jest certyfikowana jako organiczna, w pełni biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ WATER jest pakowana w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.


Inni klienci kupili również następujące produkty
DENAA+ FRESH

od 7,95 EUR *
DENAA+ WASH

od 8,95 EUR *