DENAA+ PROTECT

Numer artykułyu: PL2994

Doskonała ochrona Provilan dla Twoich kamizelek EMS.

Dobrze wstrząsnąć produktami przed użyciem.

Twój wybrany zestaw 

od 109,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Zestaw startowy DENAA+ PROTECT do opryskiwaczy z pompką:
- 8x DENAA+ FRESH w opryskiwaczu 300 ml, gotowy do użycia
- 1x KONCENTRAT WODY DENAA+ 1000 w 1 litrowej butelce do 500 napełnień 2 litrowych butelek z pompką
- 1x miarka ze skalą 20 ml
- 1x strzykawka bez igieł ze skalą 2 ml

Zestaw startowy DENAA+ PROTECT do opryskiwaczy EMS:
- 7x DENAA+ FRESH w spryskiwaczu 300 ml, gotowy do użycia
- 1x KONCENTRAT WODY DENAA+ 1000 w 1 litrowej butelce na 50 napełnień opryskiwacza EMS
- 1x miarka ze skalą 20 ml
- 1x strzykawka bez igieł ze skalą 10 ml
- 1x filtr do wody AQUAPHOR B100-6 do wymiany filtra już zanieczyszczonego jonami srebra

Zestaw DENAA+ PROTECT do ciągłego użytkowania:
- 8x DENAA+ FRESH w opryskiwaczu 300 ml, gotowy do użycia
- 1x KONCENTRAT WODY DENAA+ 1000 w 1 litrowej butelce

Ogólne:
DENAA+ FRESH i DENAA+ WATER CONCENTRATE 1000 tworzą idealną ochronę Provilan w twoich kamizelkach EMS. DENAA+ WATER to ekologiczny zamiennik środków dezynfekujących w zbiornikach wodnych. Zawarte w koncentracie autoaktywne mikroorganizmy szybko rozkładają organiczne cząsteczki brudu i każdorazowo, gdy są rozpylane na kamizelkę EMS, zapewniają podstawowe czyszczenie mikrobiologiczne. Autoaktywne mikroorganizmy zawarte w DENAA+ FRESH eliminują nieprzyjemne zapachy we wszystkich tkankach. Wszelkie odpady organiczne powodujące nieprzyjemne zapachy to wysokoenergetyczna żywność dla naszych autoaktywnych mikroorganizmów, która jest rozkładana i metabolizowana w stosunkowo krótkim czasie. Po prostu nie ma już nic, co mogłoby przeszkadzać nam w nosie.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ Protect zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które utrzymują biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach, w tkankach, w systemach wodnych oraz optymalizują i renaturują w powietrzu w pomieszczeniu. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Dobrze wstrząśnij DENAA+ FRESH przed użyciem i po prostu spryskaj kilka pistoletów natryskowych bezpośrednio na już zwilżone wnętrze kamizelki EMS przed rozpoczęciem treningu. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć DENAA+ WATER CONCENTRATE 1000 i użyć dołączonej strzykawki, aby dodać go bezpośrednio do rozpylacza z pompką napełnionego wodą z kranu. Na każdy litr wody z kranu potrzeba od 1 do 2 ml koncentratu.

Instrukcje użytkowania opryskiwacza EMS:
DENAA+ WODA Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Należy dodać 20 ml DENAA+ WATER CONCENTRATE 1000 po każdym napełnieniu opryskiwacza EMS wodą z kranu. W tym celu wlej 20 ml koncentratu do miarki. Pobierz z tego 10 ml za pomocą strzykawki i pozwól mu spłynąć do węża wentylacyjnego dolnego zbiornika na wodę. Wlej 10 ml pozostałe w miarce bezpośrednio do górnego zbiornika na wodę opryskiwacza EMS. W celu uzyskania optymalnej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami w kamizelkach EMS, prosimy o stosowanie DENAA+ FRESH.

Ważne: Jeśli już używasz CERTISIL ARGENTO CA 1000 F (roztwór jonów srebra) w swoim EMS SPRAYER przed użyciem DENAA+ WATER CONCENTRATE należy wymienić zanieczyszczony filtr wody, aby usunąć przechowywany w nim środek dezynfekujący i tym samym nie ograniczać niepotrzebnie działania naszego produktu.

Deklaracja producenta:
DENAA+ PROTECT może być stosowany do wszystkich opryskiwaczy i kamizelek EMS. Produkty DENAA+ nie zawierają zmiękczaczy do tkanin ani wybielaczy. Nie mają negatywnego wpływu na funkcjonowanie ani zużycie. opryskiwacz i kamizelkę EMS.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, substancje aktywne, pachnie pomarańczą i granatem, jest wegańskie i nie było testowane na zwierzętach.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ FRESH i DENAA+ WATER są certyfikowane jako organiczne, w pełni biodegradowalne i nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ FRESH i DENAA+ WATER są pakowane w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.

Zabezpieczenia:
DENAA+ FRESH jest testowany i spełnia wszystkie standardy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Certyfikowane przez Air Interieur Controle

 

 

 


Inni klienci kupili również następujące produkty