DENAA+ Eliminator Zapachów

Numer artykułyu: PL2031

Mikrobiologiczne usuwanie zapachów. Przyjemnie pachnie pomarańczową bazylią. Butelka z rozpylaczem.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.


10,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
Eliminator zapachów DENAA+ zawdzięcza swój sukces unikalnej dwufazowej formule. Nieprzyjemne zapachy są całkowicie eliminowane w 2 fazach i nie są maskowane przez zapachy. W fazie 1, podobnie jak w klasycznych eliminatorach zapachów, nieprzyjemne cząsteczki zapachowe są natychmiast zamykane. W rezultacie nasze nosy nie mogą już ich wąchać. W fazie 2 nasze autoaktywne drobnoustroje rozpoczynają swoją pracę. Dla nich wszelkie nieprzyjemne odpady organiczne to żywność wysokoenergetyczna, która rozkłada się w stosunkowo krótkim czasie. Mikroorganizmy eliminują w ten sposób wszystkie cząsteczki brudu powodujące nieprzyjemny zapach. Nie tylko na zabrudzonej powierzchni, ale także głęboko w porach czy włóknach. DENAA+ Odour Eliminator jest łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Eliminator zapachów DENAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują równowagę biologiczną mikroflory w powietrzu, na powierzchniach i w tkaninach oraz renaturalizują Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Jeśli to konieczne, najpierw z grubsza oczyść powierzchnię zabrudzonego obszaru z cząstek brudu, które go spowodowały (np. kał lub wymiociny). Przed użyciem dobrze wstrząsnąć środkiem DENAA+ Odour Remover i rozpylić bezpośrednio na zanieczyszczoną powierzchnię. W przypadku silnych lub starszych zabrudzeń (np. plamy z moczu) aplikację powtórzyć po kilku godzinach.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, eliminator zapachów, aromat pomarańczy i bazylii.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ Odour Remover jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Eliminator zapachów DENAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.

Zabezpieczenia:
Eliminator zapachów DENAA+ został przetestowany i spełnia wszystkie normy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Certyfikowane przez Air Interieur Controle

 

 

 


Inni klienci kupili również następujące produkty
DENAA+ PROTECT

od 109,95 EUR *