DENAA+ CLEAN

Numer artykułyu: PL2933

Czyszczenie mikrobiologiczne powierzchni i obiektów. Gotowa do użycia butelka z rozpylaczem lub koncentrat do sporządzania roztworów. Przyjemnie pachnie pomarańczą i granatem.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

Twoja zadana kwota 

od 8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ CLEAN z autoaktywnymi mikroorganizmami. Dzięki nim możemy obejść się bez klasycznych środków chemicznych. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Stwarza to zdrowsze środowisko życia i pracy. Nasze powietrze w pomieszczeniach nie jest niepotrzebnie zanieczyszczone zanieczyszczeniami z chemicznych środków czyszczących. DENAA+ CLEAN jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

DENAA+ CLEAN CONCENTRATE 50 jest podstawowym składnikiem do przygotowania na miejscu gotowego do użycia roztworu DENAA+ CLEAN. Nasze butelki z rozpylaczem Provilan lub własne systemy rozpylania są tak łatwe w użyciu. Pachnie pomarańczą i granatem, jest wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ CLEAN zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają równowagę biologiczną mikroflory na powierzchniach. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć DENAA+ CLEAN w gotowej do użycia butelce ze spryskiwaczem. Lekko spryskaj powierzchnię i wytrzyj czystą ściereczką z mikrofibry.

Napełnij butelkę z rozpylaczem DENAA+ CLEAN:
Wstrząsnąć DENAA+ CLEAN CONCENTRATE 50 przed użyciem. Wlej 10 ml koncentratu do pustej butelki ze spryskiwaczem i powoli dopełnij ok. 490 ml letniej wody z kranu. Ponownie zamknij butelkę i krótko wstrząśnij. Aby zapewnić niezawodne działanie roztworu przygotowanego na miejscu, należy zawsze przestrzegać informacji o dozowaniu (1:50). 1 litr koncentratu daje 51 litrów gotowego do użycia DENAA+ CLEAN po dodaniu wody z kranu.< br />
Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat pomarańczy i granatu.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ CLEAN jest certyfikowany jako organiczny, w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ CLEAN jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.