DENAA+ FLOOR

Numer artykułyu: PL2931

Pielęgnacja mikrobiologiczna Twoich podłóg. Przyjemnie pachnie pomarańczowym granatem. Używaj wyłącznie koncentratów rozcieńczonych.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij.


17,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
DENAA+ FLOOR CONCENTRATE 100 z autoaktywnymi mikroorganizmami. Dzięki nim możemy obejść się bez klasycznych środków chemicznych. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Stwarza to zdrowsze środowisko życia i pracy. Nasze powietrze w pomieszczeniach nie jest niepotrzebnie zanieczyszczone zanieczyszczeniami z chemicznych środków czyszczących. DENAA+ FLOOR CONCENTRATE 100 jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
DENAA+ FLOOR CONCENTRATE 100 zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG - grupa ryzyka 1).

Instrukcje użytkowania:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozcieńczyć DENAA+ FLOOR CONCENTRATE 100 letnią wodą z kranu w stosunku 1:100 (np. 100 ml na 10 litrów wody z kranu) i używać go do czyszczenia zmywalnych wykładzin podłogowych.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat pomarańczy i granatu.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ FLOOR posiada certyfikat ekologiczny, w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ FLOOR jest pakowana w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.

Zabezpieczenia:
Ze względu na zawarte dodatki koncentraty DENAA+ FLOOR przeznaczone do rozcieńczenia zostały oznakowane zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 (CLP) dla ochrony osobistej (oczu): „Ostrzeżenie”. sklasyfikowany. Produkty są odpowiednio oznaczone piktogramem.