DENAA+ DRAIN

Numer artykułyu: PL2928

Przyjazne dla środowiska czyszczenie toalet. Przyjemnie pachnie pomarańczą i granatem.

Bez autoaktywnych mikroorganizmów.


8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólne:
Środek do czyszczenia toalet DENAA+ DRAIN ma dobre właściwości czyszczące i odkamieniające. Nie zawiera chloru ani innych składników szkodliwych dla środowiska. Twoja toaleta będzie czysta jak zwykle, ale bez zanieczyszczania naszego środowiska. Środek do czyszczenia toalet DENAA+ pachnie pomarańczowym granatem, jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Instrukcje użytkowania:
Wystarczy spryskać środek do czyszczenia toalet DENAA+ DRAIN pod krawędzią muszli klozetowej i pozostawić na co najmniej 10 minut. Środek czyszczący jest tiksotropowy i dlatego działa wolno. Po czasie ekspozycji ponownie wyczyść szczotką toaletową i spłucz wodą.

Składniki:
Woda, surfaktanty, aromat pomarańczy i granatu.

Uwagi:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C. Chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikaj kontaktu z oczami.

Środowisko:
DENAA+ DRAIN jest certyfikowany jako organiczny, w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, wody i środowiska. DENAA+ DRAIN jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Prosimy o recykling pustego opakowania.