EVAA+ Eliminator Zapachów

Numer artykułyu: PL2029

Mikrobiologiczne usuwanie zapachów. Pachnie pomarańczową bazylią. Butelki z pompkami rozpylającymi.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


10,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Eliminator zapachów EVAA+ zawdzięcza swój sukces unikalnej dwufazowej formule. Nieprzyjemne zapachy są całkowicie eliminowane w 2 fazach i nie są maskowane przez zapachy. W fazie 1, podobnie jak w klasycznych eliminatorach zapachów, nieprzyjemne cząsteczki zapachowe są natychmiast zamykane. W rezultacie nasze nosy nie mogą już ich wąchać. W fazie 2 nasze autoaktywne drobnoustroje rozpoczynają swoją pracę. Dla nich wszelkie nieprzyjemne odpady organiczne to żywność wysokoenergetyczna, która rozkłada się w stosunkowo krótkim czasie. Mikroorganizmy eliminują w ten sposób wszystkie cząsteczki brudu powodujące nieprzyjemny zapach. Nie tylko na zabrudzonej powierzchni, ale także głęboko w porach czy włóknach. EVAA+ Odour Eliminator jest łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Eliminator zapachów EVAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory w powietrzu, na powierzchniach i w tkaninach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Jeśli to konieczne, najpierw z grubsza wyczyść powierzchnię zabrudzonego obszaru, aby usunąć cząsteczki brudu, które go spowodowały. Dobrze wstrząsnąć EVAA+ Odour Eliminator przed użyciem i spryskać bezpośrednio zanieczyszczony obszar. W przypadku silnych lub starszych zabrudzeń (np. plamy z moczu) aplikację powtórzyć po kilku godzinach.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, eliminator zapachów, aromat pomarańczowo-bazyliowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Eliminator zapachów EVAA+ jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. EVAA+ Odour Eliminator jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.

Bezpieczeństwo:
Eliminator zapachów EVAA+ jest przetestowany i spełnia wszystkie normy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Certyfikowane przez Air Interieur Controle