EVAA+ Pielęgnacja Podłogi

Numer artykułyu: PL2053

Pielęgnacja mikrobiologiczna Twoich podłóg. Przyjemnie pachnie pomarańczową bazylią. koncentrat do rozcieńczenia.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


14,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja podłóg EVAA+ z autoaktywnymi mikroorganizmami. Dzięki nim możemy obejść się bez klasycznych środków chemicznych. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Stwarza to zdrowsze środowisko życia i pracy. Nasze powietrze w pomieszczeniach nie jest niepotrzebnie zanieczyszczone zanieczyszczeniami z chemicznych środków czyszczących. EVAA+ Floor Care jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja podłóg EVAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. W zależności od stopnia zabrudzenia wymieszać od 40 ml do 80 ml w 10 litrach letniej wody i użyć do mycia podłogi.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat pomarańczowy i bazyliowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Środek do pielęgnacji podłóg EVAA+ jest całkowicie biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. EVAA+ Floor Care jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.

Bezpieczeństwo:
Ze względu na zawarte dodatki, koncentraty do pielęgnacji podłóg EVAA+ przeznaczone do rozcieńczania zostały sklasyfikowane zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 (CLP) do ochrony osobistej (oczu) z etykietą substancji niebezpiecznej: „Uwaga”. Produkty są odpowiednio oznaczone piktogramem.