EVAA+ Środek Czyszczący do Toalety

Numer artykułyu: PL2052

Przyjazne dla środowiska czyszczenie toalet. Przyjemnie pachnie pomarańczową bazylią. Butelka 750 ml z kaczym dekoltem.

Bez autoaktywnych mikroorganizmów.


8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Środek do czyszczenia toalet EVAA+ ma dobre właściwości czyszczące i odkamieniające. Nie zawiera chloru ani innych składników szkodliwych dla środowiska. Środek czyszczący do toalet EVAA+ czyści toaletę bez szkody dla środowiska. Środek do czyszczenia toalet EVAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Instrukcja użycia:
Spryskaj środek do czyszczenia toalet EVAA+ pod krawędzią muszli klozetowej i pozostaw na co najmniej 10 minut. Środek do czyszczenia toalet EVAA+ jest tiksotropowy i dlatego działa wolno. Po upływie czasu ekspozycji ponownie wyczyść szczotką toaletową i spłucz wodą.

Składniki:
Woda, środki powierzchniowo czynne, aromat pomarańczowy i bazyliowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Środek do czyszczenia toalet EVAA+ jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do czyszczenia toalet EVAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.