EVAA+ Mydło do Rąk

Numer artykułyu: PL2046

Balsam do mikrobiologicznego oczyszczania i pielęgnacji dłoni i skóry. Przyjemnie pachnie pomarańczą. Butelka 300ml z pompką dozującą.


11,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
EVAA+ Balance Wash Lotion to znacznie więcej niż mydło. Podobnie jak w przypadku naszych produktów pielęgnacyjnych, oprócz właściwości czyszczących, celem aplikacji jest optymalizacja flory skóry. W związku z tym specjalna mieszanka autoaktywnych mikroorganizmów nie zapewnia mikroskopijnego oczyszczenia powierzchni skóry. Nasz balsam do mycia Balance doskonale nadaje się również do stosowania na stopy. Dodatkowo wzbogacone ekstrakty chronią błonę komórkową skóry i przyspieszają tworzenie nowych komórek skóry. EVAA+ Balance Wash Lotion jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Emulsja myjąca EVAA+ Balance zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na skórze. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Zwilż dłonie i obszary skóry przed użyciem balsamu. Wmasuj balsam przez około 20 sekund, a następnie spłucz letnią wodą. Balsam może być również bardzo dobrze stosowany do pielęgnacji stóp i przestrzeni między palcami.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromaty, nie zawiera parabenów ani aluminium.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
EVAA+ Balance Wash Lotion jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Emulsja myjąca EVAA+ Balance jest pakowana w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.