EVAA+ Plyn Uniwersalny

Numer artykułyu: PL2054

Nasz wszechstronny produkt do czyszczenia mikrobiologicznego. Przyjemnie pachnie świeżą miętą. Butelka 1 litrowa jako koncentrat do rozcieńczenia.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


14,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
EVAA+ Universal Cleaner jest idealnym zamiennikiem Twoich klasycznych środków czyszczących. Łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Mieszanka mikroorganizmów automatycznie uaktywnia się wkrótce po aplikacji. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Najmniejsze cząstki organicznego brudu służą jako żywność, a nieprzyjemne zapachy są również rozkładane. EVAA+ Universal Cleaner jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
EVAA+ Universal Cleaner zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć EVAA+ Universal Cleaner przed użyciem. W zależności od stopnia zabrudzenia rozpuścić od 50 do 100 ml w 10 litrach letniej wody i użyć do czyszczenia powierzchni.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat miętowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
EVAA+ Universal Cleaner jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. EVAA+ Universal Cleaner jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.

Bezpieczeństwo:
Ze względu na zawarte dodatki, koncentraty EVAA+ Universal Cleaner przeznaczone do rozcieńczenia zostały sklasyfikowane zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 (CLP) do ochrony osobistej (oczu) z etykietą substancji niebezpiecznej: „Uwaga”. Produkt jest odpowiednio oznaczony piktogramem.