EVAA+ Płyn do Mycia Naczyń

Numer artykułyu: PL2006

Czyszczenie mikrobiologiczne szklanek, naczyń i garnków. Przyjemnie pachnie pomarańczą. Butelka z klapką 300 ml.


8,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Płyn do mycia naczyń EVAA+ jest idealnym zamiennikiem klasycznych produktów podczas ręcznego zmywania naczyń. Naturalne i przyjazne dla środowiska składniki są łagodne dla dłoni i chronią środowisko. Płyn do mycia naczyń EVAA+ zawiera specjalne, autoaktywne mikroorganizmy, które niezawodnie usuwają tłuszcze, złogi tłuszczu i nieprzyjemne zapachy. Wystarczy dodać niewielką ilość płynu do mycia naczyń do letniej wody do mycia naczyń. Zaschnięty lub uporczywy brud odczekaj chwilę i usuń gąbką lub pędzlem. Płyn do mycia naczyń EVAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Płyn do mycia naczyń EVAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory w powietrzu i na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Płyn do mycia naczyń EVAA+ jest bardzo ekonomiczny. Wlej niewielką ilość do letniej wody do mycia naczyń. Zaschnięty lub uporczywy brud nasączyć i usunąć gąbką lub szczotką.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, anionowe i naturalne substancje myjąco-aktywne, aromat pomarańczowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Płyn do mycia naczyń EVAA+ jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Płyn do mycia naczyń EVAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.