EVAA+ Pielęgnacja Powierzchni

Numer artykułyu: PL2002

Pielęgnacja mikrobiologiczna powierzchni. Przyjemnie pachnie pomarańczową bazylią.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja powierzchni EVAA+ z autoaktywnymi mikroorganizmami. Dzięki nim możemy obejść się bez klasycznych środków chemicznych. Nasze drobnoustroje niezawodnie czyszczą i przywracają biologiczną równowagę mikroflory. Stwarza to zdrowsze środowisko życia i pracy. Nasze powietrze w pomieszczeniach nie jest niepotrzebnie zanieczyszczone zanieczyszczeniami z chemicznych środków czyszczących. EVAA+ Surface Care jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja powierzchni EVAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Lekko spryskaj powierzchnie i przetrzyj czystą ściereczką z mikrofibry.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, surfaktanty, aromat pomarańczowy i bazyliowy.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Pielęgnacja powierzchni EVAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do pielęgnacji powierzchni EVAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.