LUCAA+ Leczenie Ran

Numer artykułyu: PL2011

Pielęgnacja mikrobiologiczna ran skóry w celu wspomagania gojenia. Butelka 100 ml z pompką. Proszę dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

Bez leku i bez gotowego leku.

12,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja skóry LUCAA+ to przyjazny dla środowiska spray wspomagający gojenie powierzchownych ran skóry. Mikroorganizmy autoaktywne optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory w obszarach rany. Pielęgnacja skóry LUCAA+ jest wegańska i nietestowana na zwierzętach. Pielęgnacja skóry LUCAA+ nie jest lekiem i nie jest gotowym lekiem. Proszę uzgodnić leczenie istniejących urazów z lekarzem weterynarii.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Preparat do pielęgnacji ran LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory w obszarach ran. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja uzycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Zawsze pracuj w rękawiczkach i używaj czystego materiału do czyszczenia rany. Uważaj, aby nie dostać włosów w otwartą ranę. W razie potrzeby ogolić obszary sierści wokół urazu. Umyj ranę letnią wodą i usuń strupki. Jeśli to konieczne, przetrzyj ranę sterylnym gazikiem. Lekko spryskaj ranę środkiem do pielęgnacji ran LUCAA+ lub przetrzyj nasączonym wacikiem i nałóż bandaż. Powtarzaj aplikację codziennie, aż rana całkowicie się zagoi. W przypadku większych lub głębszych urazów niezbędna jest konsultacja z lekarzem weterynarii.

Skladniki:
Woda i mikroorganizmy autoaktywne.

Poradnik:
Nie nadaje sie do spozycia. Trzymac z dala od dzieci. Przechowywac zapasy w zamknietym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze od 10° C do 30° C i chronic przed mrozem. Nie stosowac w polaczeniu z innymi produktami. Unikac kontaktu z oczami.

Srodowisko:
Preparat do pielęgnacji ran LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środki do pielęgnacji ran LUCAA+ są pakowane z materiałów już poddanych recyklingowi lub nadających się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.