LUCAA+ Opieka Oka

Numer artykułyu: PL2099

Mikrobiologiczna pielęgnacja oczu w celu zmniejszenia możliwego ryzyka zapalenia. Butelka 100ml z pompką rozpylającą. Przed użyciem dobrze wstrząsną.

Bez leku i bez gotowego leku.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja oczu LUCAA+ to przyjazny dla środowiska spray do szybkiej i łatwej pielęgnacji kącików oczu i powiek zwierząt. Autoaktywne mikroorganizmy optymalizują równowagę biologiczną mikroflory w okolicy oczu. Pomocne mikroorganizmy zapewniają dokładną, mikroskopijną higienę. Pielęgnacja oczu LUCAA+ jest wegańska i nietestowana na zwierzętach. Pielęgnacja oczu LUCAA+ nie jest lekiem ani gotowym lekiem. Prosimy o koordynację leczenia istniejących infekcji z lekarzem weterynarii.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja oczu LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają równowagę biologiczną mikroflory w okolicy oczu. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Nasącz wacik lub papierową chusteczkę środkiem do pielęgnacji oczu LUCAA+ i ostrożnie zetrzyj brud z powiek. Zawsze używaj nowej wacika lub czystej chusteczki do każdego oka, aby uniknąć zakażenia jednego oka przez drugie. Powtarzaj pielęgnację regularnie, aby zapobiec stanom zapalnym.

Składniki:
Mikroorganizmy wodne i autoaktywne.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Pielęgnacja oczu LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do pielęgnacji oczu LUCAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.