LUCAA+ Szampon

Numer artykułyu: PL2038

Neutralny i łagodny szampon do mikrobiologicznej pielęgnacji skóry. Wiosną pachnie przyjemnie świeżo.

Prosze wybrac: 

od 14,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Szampon LUCAA+ to znacznie więcej niż zwykły szampon. Ekologiczne składniki są bezpieczne w użyciu i odpowiednie dla wszystkich rodzajów sierści. Podobnie jak w przypadku naszych produktów pielęgnacyjnych, optymalizacja flory skóry jest rzeczywistym celem aplikacji. W związku z tym specjalna mieszanka autoaktywnych mikroorganizmów zapewnia mikrobiologiczną pielęgnację powierzchni skóry naszych zwierząt. Szampon LUCAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Szampon LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają naturalną, biologiczną równowagę skóry zwierzęcia. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze zmocz sierść letnią wodą i dobrze wetrzyj szampon. Pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz sierść dużą ilością letniej wody.

Składniki:
Woda, szampon, autoaktywne mikroorganizmy, wiosenne aromaty. Nie zawiera parabenów ani aluminium.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami..

Środowisko:
Szampon LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Szampon LUCAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.