LUCAA+ Eliminator Zapachów

Numer artykułyu: PL2037

Mikrobiologiczne usuwanie zapachów. Przyjemnie pachnie aloesem. Butelka 300ml z pompką rozpylającą.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


12,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
LUCAA+ Usuwacz zapachów zawdzięcza swój sukces unikalnej dwufazowej formule. Nieprzyjemne zapachy, takie jak mocz, są całkowicie eliminowane w 2 fazach i nie są maskowane przez substancje zapachowe. W fazie 1, podobnie jak w klasycznych eliminatorach zapachów, nieprzyjemne cząsteczki zapachowe są natychmiast zamykane. W rezultacie nasze nosy nie mogą już ich wąchać. W fazie 2 nasze autoaktywne drobnoustroje rozpoczynają swoją pracę. Dla nich wszelkie nieprzyjemne odpady organiczne to żywność wysokoenergetyczna, która rozkłada się w stosunkowo krótkim czasie. Mikroorganizmy eliminują w ten sposób wszystkie cząsteczki brudu powodujące nieprzyjemny zapach. Nie tylko na powierzchni, ale także głęboko w porach lub włóknach. Środek do usuwania zapachów LUCAA+ jest łatwy w użyciu. Mocna wydajność. Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Środek do usuwania zapachów LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają równowagę biologiczną mikroflory w powietrzu, na powierzchniach i w tkaninach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja uzycia:
W razie potrzeby nalezy najpierw z grubsza oczyscic powierzchnie zabrudzonego miejsca, aby usunac czasteczki brudu, które moga to powodowac (np. Ekskrementy lub smieci). Przed uzyciem dobrze wstrzasnac LUCAA+ Usuwacz zapachów i rozpylic bezposrednio na zanieczyszczone miejsce. W przypadku wiekszych lub starszych zabrudzen (np. Plamy z moczu), aplikacje powtórzyc po kilku godzinach.

Skladniki:
Woda, mikroorganizmy autoaktywne, srodki usuwajace zapachy, aromat aloesu.

Poradnik:
Nie nadaje sie do spozycia. Trzymac z dala od dzieci. Przechowywac zapasy w zamknietym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze od 10° C do 30° C i chronic przed mrozem. Nie stosowac w polaczeniu z innymi produktami. Unikac kontaktu z oczami.

Srodowisko:
Eliminator zapachów LUCAA+ składa się w 100% ze składników organicznych i jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Eliminator zapachów LUCAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.


Inni klienci kupili również następujące produkty
DENAA+ PROTECT

od 109,95 EUR *
DENAA+ FRESH

od 7,95 EUR *