LUCAA+ Pielęgnacja Uszu

Numer artykułyu: PL2012

Opieka mikrobiologiczna w celu zmniejszenia możliwego ryzyka zapalenia. Butelka 100ml z pompką rozpylającą. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Bez leku i bez gotowego leku.


12,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja uszu LUCAA+ dla środowiska spray do szybkiej i łatwej higieny uszu dla wszystkich zwierząt domowych i inwentarza żywego. Autoaktywne mikroorganizmy optymalizują równowagę biologiczną mikroflory w okolicy ucha, usuwają odpady organiczne, a tym samym zmniejszają ryzyko zapalenia. Pomocne mikroorganizmy zapewniają dokładną, mikroskopijną higienę. Pielęgnacja uszu LUCAA+ jest wegańska i nie była testowana na zwierzętach. LUCAA+ Ear Care nie jest lekiem ani gotowym lekiem. Prosimy o koordynację leczenia istniejących infekcji z lekarzem weterynarii.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja uszu LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają równowagę biologiczną mikroflory, zwłaszcza w uchu wewnętrznym. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. W zależności od stanu czystości, zamocz kanały uszne swojego zwierzaka lub wlej kilka kropli LUCAA+ Ear Care bezpośrednio do ucha lub nałóż na wacik. Powtórz proces po kilku godzinach. Ostrożnie usuń wszelkie oderwane powłoki za pomocą miękkiej szmatki. Stosuj 1 do 2 razy w tygodniu, aby zapewnić długotrwałą pielęgnację.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy i substancje powierzchniowo czynne.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Pielęgnacja uszu LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Zawarte mikroorganizmy autoaktywne nie są patogenne. Pielęgnacja uszu LUCAA+ jest pakowana w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.