LUCAA+ Pielęgnacja Protez

Numer artykułyu: PL2013

Opieka mikrobiologiczna zębów w celu zmniejszenia możliwego ryzyka zapalenia. Butelka 100ml z pompką rozpylającą. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Bez leku i bez gotowego leku.


12,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Pielęgnacja protez zębowych LUCAA+ to przyjazny dla środowiska spray zapobiegający ryzyku zapalenia. Autoaktywne mikroorganizmy optymalizują równowagę mikroflory na zębach, dziąsłach i jamie ustnej. Pomocne mikroorganizmy zapewniają dokładną, mikrobiologiczną higienę, szczególnie w przestrzeniach międzyzębowych. Pielęgnacja protez zębowych LUCAA+ jest wegańska i nie była testowana na zwierzętach. Pielęgnacja protez zębowych LUCAA+ nie jest lekiem ani gotowym lekiem. Prosimy o koordynację leczenia istniejących infekcji z lekarzem weterynarii.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Pielęgnacja protez LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają równowagę biologiczną mikroflory w całej jamie ustnej. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Lekko spryskać usta 1-2 razy w tygodniu. Jeśli kamień nazębny jest już obecny, stosować codziennie, aż płytka nazębna się rozpuści.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy, substancje powierzchniowo czynne.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Pielęgnacja protez LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Środek do pielęgnacji protez LUCAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.