LUCAA+ Profilaktyka Alergen

Numer artykułyu: PL2034

Wydaliny roztoczy kurzu domowego są rozkładane w sposób niezawodny i zrównoważony. Przyjemnie pachnie aloesem. Butelka 300ml z pompką rozpylającą. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Bez leku i bez gotowego leku.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
Profilaktyka alergen LUCAA+ to przyjazny dla środowiska spray zapobiegający reakcjom na wydalanie roztoczy kurzu domowego. Maleńkie organizmy żywią się łupieżem, który występuje głównie w ludzkich mieszkaniach. Twoje odchody są przenoszone w powietrzu na cząsteczkach kurzu. Mogą wywoływać alergeny (swędzenie) na skórze. Profilaktyka alergen LUCAA+ przywraca równowagę mikroflory i niezawodnie rozkłada szkodliwe wydzieliny roztoczy. Profilaktyka alergii LUCAA+ jest wegańska i nie była testowana na zwierzętach. Profilaktyka alergen LUCAA+ nie jest lekiem i nie jest lekiem gotowym. Prosimy o koordynację leczenia istniejących infekcji z lekarzem weterynarii.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Profilaktyka alergen LUCAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory sierści, skóry i powietrza. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Codziennie LEKKO spryskuj sierść swojego pupila Profilaktyką Alergii LUCAA+ i wcieraj ją szczoteczką. Spryskaj również miejsce, w którym śpi twój zwierzak.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy i aromat aloesu.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Profilaktyka alergen LUCAA+ jest całkowicie biodegradowalna i nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Profilaktyka alergen LUCAA+ jest pakowana w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.