EVAA+ Odświeżacz Powietrza

Numer artykułyu: PL2081

Wydaliny roztoczy kurzu domowego są rozkładane w sposób niezawodny i zrównoważony. Przyjemnie pachnie aloesem. Butelka 300ml z pompką rozpylającą. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Bez leku i bez gotowego leku.


9,95 EUR

incl. 19% VAT. , plus Wysyłka

Dostępny!


Ogólny:
EVAA+ Air Purifier to ekologiczny spray zapobiegający reakcjom na odchody roztoczy. Drobne organizmy żywią się płatkami skóry, które znajdują się głównie w naszych domach. Na materacach, kołdrach, dywanach i meblach tapicerowanych. Twoje odchody są przenoszone w powietrzu na cząsteczkach kurzu. Mogą wywoływać alergeny (swędzenie) na skórze. Oczyszczacz powietrza EVAA+ jest zatem wprowadzany do powietrza w pomieszczeniu w postaci sprayu. Przywraca równowagę mikroflory i niezawodnie rozkłada szkodliwe wydzieliny roztoczy. Układ odpornościowy naszego organizmu jest doskonale wspierany. Oczyszczacz powietrza EVAA+ jest wegański i nietestowany na zwierzętach. Oczyszczacz powietrza EVAA+ nie jest lekiem ani gotowym lekiem.

Mikroorganizmy autoaktywne:
Oczyszczacz powietrza EVAA+ zawiera autoaktywne mikroorganizmy, które optymalizują i przywracają biologiczną równowagę mikroflory w powietrzu i na powierzchniach. Zawarte w nich mikroorganizmy autoaktywne są niepatogenne (wytyczne UE 2000/54/EG – grupa ryzyka 1).

Instrukcja użycia:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Spryskaj pomieszczenie codziennie przez co najmniej 5 dni, aby żadne powierzchnie nie zostały zwilżone mgiełką. Proszę nie odkurzać w tym czasie i nie wietrzyć natychmiast po spryskaniu autoaktywnych drobnoustrojów. Dzięki temu oczyszczacz powietrza EVAA+ optymalnie dociera do cząstek kurzu. Aby uzyskać trwały, wysoki efekt, spryskaj oczyszczacz powietrza EVAA+ w pomieszczeniu co 3 dni po wyżej wymienionej podstawowej aplikacji.

Składniki:
Woda, autoaktywne mikroorganizmy i aromat aloesu.

Poradnik:
Nie nadaje się do spożycia. Trzymać z dala od dzieci. Zapasy przechowywać w zamkniętych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C i chronić przed mrozem. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami. Unikać kontaktu z oczami.

Środowisko:
Oczyszczacz powietrza EVAA+ jest w pełni biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Oczyszczacz powietrza EVAA+ jest pakowany w materiały już poddane recyklingowi lub nadające się do recyklingu. Proszę zwrócić opróżnione opakowanie do recyklingu.

Bezpieczeństwo:
Oczyszczacz powietrza EVAA+ został przetestowany i spełnia wszystkie normy i zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Certyfikowane przez Air Interieur Controle